Q Switch Lazer

Sizi Arayalım
Bilgilendirelim

Lazer enerjisinin eşit bir şekilde dağılımını sağlayan Q Switch Lazer uygulaması yeni geliştirilmiş olup farklı cilt tonları üzerinde farklı uygulama şekillerinde kullanılmaktadır. Deri içerisinde kolajen üretiminin artışını tetikleyen bu işlem uygulama sonucunda cilt yapısında bulunan lekelenmeleri yok etmektedir. Bunun yanı sıra sadece lekelenmeler alanında faydalı sonuçlar meydana getirmeyen aynı zamanda lekelenmenin önüne geçerken diğer yandan da daha parlak ve sağlıklı bir cilt yapısına kavuşmanıza olanak sağlayan Q Switch Lazer uygulaması dövmelerde, kalıcı makyajın silinmesi ve beraberinde bir çok işlemde sizlere olanak sağlamaktadır.

Vücut uygulama kapsamında savunmaya geçmekte ve cilt üzerinde bulunan lekeler parçalanarak sonucunda silinmekte. Q Switch Lazer uygulamasının etkilerini gözle görebilirsiniz.

Ayrıca melasma, doğum lekeleri ve benzeri alanlarda da son derece etkin bir uygulama olmakta. Uygulama kapsamında lekeler git gide açılmaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde etkili sonuca ulaşılması beklenir.

 

Cilt sağlığı bizler için en önemli detaylandırmalardan bir tanesidir. Öyle ki cilt yapımızın sağlıklı olması kapsamında zaman içinde hem çevresel faktörlerden hem de benzeri yaşam koşullarından ötürü cildimizin olumsuz etkilendiğini söyleyebiliriz. Cilt yapımız zaman içerisinde elastikliğini kaybetmesi sonucunda lekelenmelerin meydana geldiğini gözlemlemekteyiz. Bu tür lekelenmelerin ne zaman oluştuğu, ne kadar derinliğe sahip olduğu, renk tonlaması bizlerin cilt tonu ve benzeri özellikler ise bu kavramda detaylı araştırmalar ve analizler yapılması ön görülmektedir. Öyle ki lekelenmeler kimi zaman cilt probleminin göstergesi iken kimi zaman ise geçici bir lekelenme durumu söz konusu olabilmekte.

 

Q Switch Lazer uygulaması aynı zamanda gözeneklerin sıkılaşmasına da olanak sağlamakta. Yüzümüzde bulunan yağ dengesini sağlayarak akne ve akne izleri tedavisinde etkin sonuca ulaşılmaktadır.

info@suevabeauty.com.tr           0212 322 61 12

Pazartesi  -  Cumartesi  09:30  - 19:30

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2019 by Sueva Beauty Her Hakkı Saklıdır

ylg3.png

İstanbul cad. Tan Sk. No:1 Kat:1 Kemer Corner Sitesi
İnci Blok  Göktürk - İstanbul
info@suevabeauty.com.tr
+90 212 322 61 12
+90 533 207 12 82

WhatsApp.png